Gates Of Olympus – ігровий автомат на реальні гроші

У 2021 році студія Pragmatic Play представила новий ігровий автомат Gates Of Olympus. Для дизайну розробник використав тему давньогрецьких богів. Додано дві нові функції: Tumble і Ante Bet, які дозволять вам виграти до 500 000 кредитів. Рентабельність, заявлена забудовником, становить 95,51%. Високий спред дисперсії переплітається з бонусною механікою та безкоштовними обертаннями. Для новачків є демонстраційний режим з віртуальними ставками на кіберспорт.

Як грати в ігровий автомат Gates Of Olympus?

Ігрове поле 6х5 збирає комбінації в будь-якому напрямку; Для отримання виплат достатньо 2-3 однакових символів. З кожним додатковим зображенням коефіцієнт виграшу зростає. Також на розмір виплати безпосередньо впливає ставка, яка варіюється в грі від 0,2 до 125 монет.

Бонусні функції:

• Тумбл. Після раунду, у якому відбувається виплата, символи з виграшної комбінації зникають, звільняючи місце для нових. Ви також можете зловити один із чотирьох медальйонів на екрані, який принесе випадковий множник від x2 до x500.

• Анте Ставка. Додаткова ставка, яка активується на розсуд гравця, щоб збільшити ймовірність отримання безкоштовних обертань.

• Безкоштовні обертання. За чотири символи Scatter система активує 15 безкоштовних обертань. Множники виплат не скидаються. Ви також можете знову отримати 5 безкоштовних обертань, зібравши чотири або більше символів Scatter.

• Купуйте безкоштовні обертання. Учасник може в будь-який момент заплатити вказану кількість монет і відразу перейти до бонусного раунду з безкоштовними обертаннями.

Щоб запустити безкоштовну версію, вам потрібно натиснути «Демо» на ярлику гри. Машина запускається в пробному режимі без будь-якої зниженої механіки. На рахунку є фіксована кількість кредитів, які витрачаються на ставки. Якщо ви досягнете від’ємного балансу, ви можете оновити сторінку гри та повернути валюту.

Увійти Реєстрація
Login Registration