Ставки на кіберспорт на GGBet

Сьогодні на українському ринку представлена велика кількість букмекерських компаній, але не усі з них пропонують якісну лінію на кіберспортивні події. Оператор GGBet з самого початку спеціалізується на кіберспорті. Він приймає парі на більшість турнірів з Dota 2, CS:GO тощо.

Ставки на кіберспорт на GGBet можна робити цілодобово. Компанія на усі події виставляє привабливі коефіцієнти. Зарахування виграшів проходить майже миттєво.Ігровий портал має офіційну ліцензію, що гарантує дотримання усіх прав клієнтів. Букмекер постійно проходить перевірки міжнародними аудиторами. Компанія використовує якісне, надійне програмне забезпечення. Усі фінансові транзакції захищені сучасними протоколами.Букмекерська компанія ГГБЕТ приділяє велику увагу обслуговуванню. Клієнти оператора можуть звертатись з питаннями до агентів саппорта. Консультації надаються за допомогою онлайн чатів, телефону, електронної пошти та офіційних акаунтів БК у соціальних мережах.

Порядок відкриття облікового запису на GGBET

Порядок відкриття облікового запису передбачає наступні кроки:
1. Зайдіть на офіційний сайт букмекера.
2. Знайдіть кнопку «Реєстрація». Вона розташована у верхньому куті ігрового порталу та має помаранчевий колір.
3. Заповніть усі обов’язкові поля реєстраційної форми. Відкрити рахунок можна за допомогою телефонного номера, електронної пошти та акаунтів у соціальних мережах. Також необхідно визначитись з валютою ігрового рахунка та придумати кодову комбінацію. Укладати парі на кіберспорт на GGBet можливо виключно в гривні. Мінімальний розмір ставки залежить від дисципліни та турніру.
4. Активуйте акаунт. На електронну пошту, телефонний номер букмекер відправляє посилання, на яке потрібно натиснути. Після цього користувач стає повноцінним клієнтом компанії та може користуватись усіма функціями.

Щоб почати робити ставки на кіберспортивні події, залишається поповнити баланс. На ігровому порталі можна вносити депозити за допомогою банківських карток. Мінімальний розмір залежить від обраної платіжної системи. Як тільки гроші потрапляють на баланс, необхідно обрати спортивну подію, додати її до купона, вказати суму та підтвердити ставку. Виграші виплачуються упродовж кількох годин після завершення поєдинку.

Типи кіберспортивних ставок на ГГБЕТ

Букмекерська компанія приймає різні типи парі на кіберспорт, а саме – системи, експреси та ординари. Найпростішими для розуміння є ординари. Це ставки на одну окрему подію, наприклад, на перемогу команди. Виграші розраховуються шляхом перемноження номіналу парі на коефіцієнт події.
Експреси та системи належать до комбінованих парі, що включають мінімум кілька подій. Для створення експреса необхідно 2 та більше варіантів. Чим більше, тим вище загальний коефіцієнт. Але навіть коли одна подія не буде вгадана, виграш вже не зарахується. Системи передбачають більш складну структуру. Для їх створення треба не менше 3 поєдинків. Системи формуються з окремих експресів.

На сайті букмекерської компанії можливо укладати парі на величезну кількість маркетів, які заточені спеціально під кіберспортивні дисципліни:
1. Результат матчу. Потрібно спрогнозувати, який з колективів переможе в поєдинку. Подібні ставки дозволяється робити на увесь матч, або його частини.
2. Перша кров. Це прогноз на те, яка зі сторін скоїть перше вбивство в поєдинку чи на окремій мапі.
3. Точний рахунок. Букмекер пропонує передбачити, з яким рахунком буде завершена певна подія. Наприклад, що перша команда переможе у двох з трьох мап.
4. Тотал. Цей тип парі укладається на кількісні показники. Букмекер вказує певне значення, а гравцю пропонується вгадати, більший буде рахунок чи менший. Тотали поділяються на індивідуальні, командні.
5. Гандикапи. Парі на те, що один з колективів виграє, або не програє з певною різницею у рахунку. Гандикапи поділяються на часткові, цілі.
6. Прохід у наступний етап. Подібні ставки букмекерська компанія приймає на раунди плей-офф, коли на кожному кроці вибуває певна кількість учасників.
Також на сайті передбачено багато варіантів парі на вдачу. Наприклад, треба вгадати, парним чи не парним буде рахунок у матчі тощо.

Різновиди кіберспортивних дисциплін на сайті GGBET

Букмекерська компанія приймає прогнози на кіберспортивні змагання різного формату – від кваліфікацій до чемпіонатів світу. На кожен матч букмекер виставляє від 10 варіантів. Чим вище статус, тим більше можливостей для прогнозування. На топові ігри оператор виставляє від 100 варіантів ставок.
Більшість кіберспортивних поєдинків компанія супроводжує прямими трансляціями. Відвідувачі ігрової платформи мають змогу спостерігати за усім, що проходить на віртуальних майданчиках, роблячи паралельно прогнози.
До переліку найпопулярніших кіберспортивних дисциплін на сайті букмекера належить Dota 2. Це фентезійна гра, де поєдинки проводяться на спеціальній мапі. Матчі проходять між 2 командами. У кожній представлено 5 учасників. Щоб перемогти, одна команда має повністю зруйнувати базу суперника. Привабливість дисципліні надають персонажі. Кожен з них має спеціальні здібності.

Не поступається кількістю подій для прогнозування CS:GO. На цю дисципліну букмекерська контора ГГБЕТ дає одні з кращих коефіцієнтів на ринку. Парі можна робити, як на загальні події в поєдинку, так і на індивідуальні досягнення. CS:GO належить до категорії командних шутерів. Одна сторона являє собою терористів, інша – загін спеціального призначення. Задача обох сторін полягає у повному знищенні опонента. Терористи також можуть перемогти через підрив вибухівки. У свою чергу, якщо загону спеціального призначення вдасться її знешкодити вчасно, то виграє вже він. Під час кожного поєдинку сторони постійно міняються ролями. Гра на мапі ведеться до тих пір, поки одна з команд не виграє 16 раундів.
Великою популярністю в останні роки користується Ліга Легенд. Вона належить до стратегій по типу Dota 2. Поєдинки проводяться між командами з 5 учасників. Ця дисципліна на сайті букмекера GGBet представлена дуже широко. Компанія приймає ставки на більшість професійних турнірів. Рівень маржі становить 5-7 %. У прямому етері комісія оператора знаходиться у діапазоні від 7 до 10 %.
Дуже цікавими виглядають ставки на поєдинки World of Tanks. Масштаб матчів трішки поступається вже згаданим вище дисциплінам. Але з кожним роком кількість ігор збільшується. Росте й число варіантів для прогнозування.
Букмекер активно приймає парі на Overwatch, Call of Duty, Valorant тощо. Під кожну дисципліну оператор нараховує фрібети та інші бонуси. З їх допомогою можна робити ставки за кошти букмекерської компанії.

Ставки на кіберспорт з мобільного додатка GGBET

Букмекерська компанія приймає парі не тільки з комп’ютера, але й зі смартфонів. Для цього ігровий портал розробив окрему версію інтерфейсу. Також в оператора є фірмовий застосунок для пристроїв на базі Android. Мобільна версія чудово працює на більшості смартфонів та планшетів. Вона легко адаптується під екрани пристроїв. Завантажити застосунок можливо тільки з офіційного сайту компанії.
Мобільна версія ігрового майданчика дозволяє слідкувати за перипетіями кіберспортивних подій без прив’язки до квартири чи будинку. Лінія повністю дублює десктопний варіант сайту. Можна робити прогнози на усі матчі. Для цього потрібно зробити усього кілька кліків.

Особливості виведення коштів з балансу на GGBET

Якщо гравець запрошує на зняття кілька десятків тисяч, то заявка може розглядатись від 1 до 14 днів. Також під час подання заявки потрібно враховувати ліміти. Якщо сума дуже велика, то букмекер може розділити її на кілька окремих платежів.
Перед першим виведенням гравцю пропонується пройти процедуру ідентифікації. Для цього необхідно надати копію посвідчення особи. Іноді букмекер може запросити додаткові документи. Розгляд заявки триває до 24 годин. Щоб вдало пройти верифікацію особи, необхідно дотримуватись правил букмекера та надавати правдиву інформацію.
Кіберспортивні парі на GGBet – це чудовий спосіб розважитись та перевірити власні знання. Кількість варіантів здатна задовольнити потреби більшості гравців. Компанія постійно балує клієнтів бонусними пропозиціями, які дозволяють економити. Поповнення балансу та виплати займають мінімум часу. Клієнти оператора мають змогу укладати будь-яку кількість парі, залежно від виділених коштів на гру.

FAQ

Як почати робити ставки на кіберспорт в GGBet?

Стати клієнтом букмекерської компанії може кожен. Достатньо мати повнолітній вік. На ігровому майданчику дозволяється мати виключно один обліковий запис. Повторне відкриття онлайн акаунту заборонене. Під час реєстрації необхідно надавати тільки правдиву інформацію. До реєстрації рекомендується ознайомитись з правилами майданчика.

Як вивести кошти з балансу на ГГБЕТ при ставках на кіберспорт?

Букмекер дозволяє знімати виграші тим же способом, яким був виконаний депозит. Але перед цим потрібно зробити ставки на суму, що перевищує розмір депозиту мінімум у 2 рази. В іншому випадку ігровий майданчик знімає комісію у 20 відсотків. Заявки оброблюються цілодобово. Невеликі суми виводяться за кілька годин.

Увійти Реєстрація
Login Registration